Dobre wieści dla fanów przygodówek (oraz wczesnej twórczości Adriana Chmielarza) – w serwisie GOG.COM właśnie pojawił się Książę i Tchórz za niecałe 10 zł.

To świetna okazja do przypomnienia sobie fabuły zabawnej, magicznej przygodówki dawnego studia Metropolis Software i podziwiania świetnie narysowanej opowieści w komiksowym stylu. W rozgrywce spotkamy 40 postaci, a cała przygoda toczy się na 38 ręcznie malowanych lokacjach. Po Galara (obecne oferowanego za pół ceny) wybieramy się tu. Wszystko to w ramach wyprzedaży Made in Poland, która potrwa do 15 listopada.

Druga dobra wiadomość brzmi: klasyczny Outcast 1.1 (w zrekompilowanej i dostosowanej do współczesnych PC wersji) właśnie zawitał na witrynę GOG.COM i to zupełnie za darmo. Co oznacza, że każdy, kto jeszcze nie miał okazji poznać tej historii oraz zagubić się w tym pełnych barwnych postaci konflikcie – właśnie ma okazję nadrobić zaległości. Jeśli polubicie niezwykłą kreację z 1999 roku – niebawem będzie jeszcze jedna okazja, by wkroczyć raz jeszcze do tego samego świata – nadciąga Outcast 2!