Bo to właśnie o oryginalnej, debiutującej w 1997 roku wersji mowa. Gra, która rozpala po dziś dzień serca milionów; tytuł, po który sięgają kolejne pokolenia.

Pozycja, będąca kamieniem milowym w historii Squaresoftu. Jakkolwiek nie nazwać przygód Clouda, Tify, Barreta i reszty niezapomnianej ekipy, dobrze wiedzieć, że gdzieś w świecie istnieje grupa fanów, która… zdubbingowała ten tytuł.

Data publikacji moda, czy też co lepiej wskazuje na skalę przedsięwzięcia, OGROMNEGO projektu o kodowej nazwie Echo-S7, jest tuż za rogiem i nadlatuje niczym Tiny Bronco. Premierę zaplanowano na 13 stycznia 2023 roku. Nie można również nie wskazać na pełen profesjonalizm, jakim wykazali się fani legendarnej produkcji. Całość nie tylko prezentuje się fenomenalnie pod kątem warsztatu lektorskiego, ale również obejmuje swoim zakresem absolutnie każdą linię dialogową dostępną w grze właściwej, nawet dialogi samouczka!

Na kanale twórców znajdziecie również wideo tutorial pokazujący, w jaki sposób zainstalować rzeczony dubbing. Rzecz jasna, udogodnienie dotyczy jedynie steamowej wersji gry.