Nietuzinkowo wykonane gry zawsze gwarantowały intensywne doznania. Tak jest również w przypadku produkcji stworzonej przez Trylight Game Studio. Ta dwuwymiarowa przygodówka z elementami logicznymi przedstawiona w formie ręcznie narysowanego, zawierającego ponad 160 stron komiksu, opowiada wyjątkową historię.

W tajemniczym świecie, znajdującym się wewnątrz magicznej księgi, sterujemy chłopcem imieniem Kai, pragnącym dotrzeć do mistycznego zamku skrywającego wszystkie odpowiedzi na nurtujące pytania i wydostać się z księgi owianej sekretem. Aby zrealizować założone cele podczas ryzykownej wyprawy musimy rozwikłać mnóstwo łamigłówek, eksplorować każdy labirynt napotkany na drodze oraz odszukać właściwe wyjścia z przeróżnych, często niebezpiecznych sytuacji. Manipulując pomysłami Kaia, zmienimy przebieg wydarzeń i rozwiniemy wątki fabuły, a gdy główny bohater coś zasugeruje, poprawimy wybór na jeden z właściwych.

Datę premiery gry zapowiedziano na 19 marca bieżącego roku na komputerach PC (Steam). Biorąc pod uwagę wyróżniający się ładną oprawą graficzną zaprezentowaną w formie interaktywnego komiksu oraz zagadkowy, gęsty klimat, warto cierpliwie poczekać na zapowiadany tytuł.