Największa aktualizacja Fallouta 76 od czasu Wastelanders jest już dostępna do pobrania bezpłatnie dla wszystkich graczy. Czeka nas zmiana wyważenia systemu walki i nagród dla wszystkich graczy w formie jednego pustkowia, na którym panuje pełna swoboda, niezależnie od posiadanego poziomu.

Wraz z aktualizacją gracze na wszystkich poziomach mogą do siebie dołączać i ruszać w dowolne miejsce na Appalachach, gdzie czeka na nich wyważona walka i nagrody. W ten sposób całe Appalachy stają się otwarte nawet dla postaci na niższych poziomach, a weterani mogą wrócić do obszarów uprzednio znajdujących się na zbyt niskim dla nich poziomie, aby zmierzyć się ze nowymi wyzwaniami.

22. już aktualizacja rozpoczyna 2. sezon, który wprowadza nową planszę S.C.O.R.E. i nowe nagrody. Gracze będą mogli dołączyć do niejakiego Pancernego Asa i jego patriotycznego Potężnego Patrolu podczas ich marszu ku wolności, w celu pokonania Ujarzmiciela. Całość dostępna będzie bezpłatnie dla wszystkich graczy i zaoferuje 100 rang i kolejne nagrody, takie jak Strój Ujarzmiciela, zestaw ścian i sufitów szklarni oraz zestaw pancerza wspomaganego Potężnego Patrolu.

Od poziomu 50. pojawi się także opcja pola legendarnych profitów. Każdy legendarny profit to cztery rangi, które można odblokować przetwarzając niepotrzebne karty profitów. Wśród nich znajdzie się np. generujący potężne prochy wzmacniające zdolności ofensywne bojowy chemik czy szansa na automatyczne wskrzeszenie z pełnią zdrowie po śmierci, w pancerzu wspomaganym. Więcej informacji znajdziecie na stronie zawierającej informacje o nowym sezonie.