5 sierpnia 2021 roku posiadacze Playstation 4, PlayStation 5 oraz Switcha będą mogli zagrać w Falconeer: Warrior Edition.

Gra stworzona przez jedną osobę – Tomasza Sala – doczeka się specjalnej edycji nazwanej Warrior Edition, w której (oprócz Falconeera) znajdą się wszystkie dotychczasowe DLC, a także zupełnie nowe treści w postaci paczki o nazwie Edge of the World. Warto przypomnieć, że pierwotnie gra pojawiła się na konsolach z rodziny Xbox oraz Steamie. W związku z tym, wydanie na konsole Sony oraz Nintendo z pewnością zadowoli wielu graczy, którzy jeszcze nie mieli okazji zaznajomić się z Falconeerem.

Sama gra to przede wszystkim zaproszenie do wciągających, brutalnych walk w powietrzu. Istotnym faktem jest to, że Falconeer to gra w otwartym świecie, który można swobodnie eksplorować. Nie brakuje tu starożytnych miejsc przepełnionych pięknymi detalami, więc każdy kto je odkryje, poczuje się wynagrodzony. Twórca gry, Tomas Sala, udzielił następującego komentarza:

„Jestem niezwykle szczęśliwy, że ponad 500 tysięcy graczy eksplorowało świat The Great Ursee na swoich konsolach Xbox oraz na PC. Nie mogę się doczekać aż kolejne osoby zagłębią się w świat The Falconeer na Nintendo Switch i PlayStation.”

Więcej informacji na temat Falconeer znajduje się również na oficjalnej stronie Steam, gdzie gra jest dostępna od 2020 roku.