Najnowszy numer Pixela powiększył się o 16 stron dodatku One Life Left, w którym przewodnikiem po świecie popkultury (tej dawnej i dzisiejszej) jest Tomek Kreczmar.  Dodatek ten w formie drukowanej (zespolonej z Pixelem) otrzymują patroni, który wsparli Pixela w serwisie Patronite.pl kwota 100 zł lub więcej. Dotychczasowi i obecni prenumeratorzy Pixela otrzymają One Life Left w formie elektronicznej. Wypada więc zapytać, co przygotowała dla swoich patronów i prenumeratorów redakcja PSX Extreme na 8 drukowanych lub e-drukowanych (w monochromie) stronach?

ExtremePlus jest dostępne w podobnym wariancie dla patronów i prenumeratorów magazynu, jak w przypadku Pixela – każdy patron, wspierający co miesiąc swój ulubiony magazyn kwota 100 zł lub więcej otrzyma drukowany dodatek, zespolony z każdym wydaniem PSX Extreme, dotychczasowi i obecni prenumeratorzy dostaną elektroniczną wersję ExtremePlus.

Tym razem na 8 stronach dodatku, prezentowanego w monumentalnych odcieniach szarości, znajdziemy pięknie naszkicowany materiał o najbardziej niesamowitej zręcznościowej strzelaninie ze śmiesznymi czołgami. Metal Slug przebija się z okładki Exteme Plus – i choć nie razi w oczy pikselami, to i tak budzi masę emocji i wspomnień. Niebanalną historię tej perełki z automatów arcade przedstawia Konsolite, który już na wstępie wali do czytelnika z grubej lufy – nieśmiało informując, iż Kazuma Kujo, projektant gry, rozważał strzelaninę 3D dla dwóch graczy. Trudno dziś wyobrazić sobie Metal Sluga niż właśnie w tej, pełnej kolorowych pikseli formie.  O tej i o wielu innych ciekawostkach związanych z powstawaniem zręcznościówki wszech czasów przeczytacie jeszcze w tym miesiącu. A specjalne materiały mają być comiesięczną formą podziękowania dla patronów i prenumeratorów PSX Extreme, za co w imieniu redakcji i my dziękujemy.

ExtremePlus już pierwszego kwietnia 2021 roku w formie elektronicznej otrzymają prenmeratorzy PSX Extreme. Dodatek w formie drukowanej (zespolonej z najnowszym wydaniem PSX Extreme #284) otrzymają patroni, którzy wsparli pracę redakcji kwotą 100 lub więcej zł.