Exodemon debiutował na PC już w 2019 roku, zbierając pozytywne oceny. Teraz nadszedł czas na przedstawienie gry użytkownikom konsol do gier.

Posiadacze Xboxa One, Xboxksów Series S i X, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch, także będą mogli cieszyć się świetną grą w stylu retro. Exodemon to FPS utrzymany w stylistyce złotej ery pierwszoosobowych strzelanek. Tego typu boomer shootery cieszą się od pewnego czasu bardzo dużym zainteresowaniem i coraz większa część twórców gier współtworzy gry w podobnym stylu. Exodemon wymaga od gracza niszczenia hord przeciwników, w czym pomagają nadludzkie zdolności. Nasza postać to naukowiec zainfekowany obcą forma życia. Ta symbiotyczna relacja sprawia, że gracze otrzymują nadnaturalne zdolności i są w stanie walczyć z armią kosmitów. Grafika w stylu low poly nadaje wszystkiemu specjalnego uroku, a same poziomy zostały starannie przygotowane i zawierają wiele sekretnych miejsc.

Exodemon jest już dostępne na konsolach Xbox One, Xbox Series S i X, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch. Więcej informacji na temat gry znajduje się również na oficjalnej stronie Steam.