Pierwszy rozdział chodzonej bijatyki w stylu neo-retro, z akcentem na bicie i ciekawą oprawę graficzną tylko podczas nadchodzącego weekendu został udostępniony za darmo w ramach gala Freebies.

Exit Limbo: Opening wrzuca nas w dystopijny świat, w którego tle pobrzmiewa synthwawe, a Mr Rhino, ocalony z katastrofy kolejowej trafia tam wprost ze swojej rzeczywistości. Odbicie jego świata w krzywym zwierciadle wypada jak koszmar, jednak będzie trzeba przez niego przejść. W końcu to Exit Limbo. Zaczynamy więc walkę o własne życie, tłukąc po głowach każde napotkane monstum i biegając po dwuwymiarowej platformówce jak wprawiony adept parkouru.

Cała ta niezwykła mikstura bijatyki i platformówki z daleka pachnie hołdem złożonym bijatykom lat 90., wprowadzając jednocześnie do gatunku elementy horroru i nieliniowe świat. W warstwie samej bijatyki możemy za to liczyć na złożone combosy i ataki specjalnie. Będzie też można skorzystać z poniewierających się wokół przedmiotów, aby zadać obrażenia przeciwnikowi.