Wiele ciekawych nowości przyniósł nam tegoroczny event, który świętował swoje 20. urodziny. Przyjrzyjmy się kolejnym trzem tytułom, które otrzymały swoje prezentacje.

Po pierwsze, popularna seria gier walki Fatal Fury firmy SNK, która zapoczątkowała boom na gry walki w latach 90-tych, po jej debiucie w 1991 roku, a ostatnią jej odsłoną był Garou: Mark of the Woles w 1999 roku, otrzyma nową odsłonę. Teaser art dla nowej gry został ujawniony dzisiaj. Jak chwalą się twórcy, Fatal Fury / Garou ma wyznaczyć nowy punkt zwrotny w historii gier walki.

SNK zaprezentowało rónież nowy skład zespołu bohaterów DLC do King of Fighters XV. Orochi Yashiro, Orochi Sermie i Orochi Chris to trzy postacie, które działały w cieniu, aby ożywić Orochi w KOF ’97. Teraz powracają, formując Team Awakened Orochi i pojawiają się w KOF XV.

Nie zabrakło także nowych wrażeń dla osób czekających na szóstą odsłonę Street Fightera. Na swoim materiale Capcom dało kilka minut Kimberly i Yuri – dwóch niesamowicie zwinnych i dynamicznych wojowniczek o zupełnie odmiennych od siebie stylach walki.