Niezależne Studio Sai na początku 2023 roku ma zamiar zaproponować nam na PlayStation 4, PlayStation 5 oraz PC (Steam, Epic Games Store) ciekawe połączenie gry akcji oraz symulatora randkowego.

Eternights gracze będą musieli: ratować świat podczas apokalipsy w pełnych akcji walkach i pościgach oraz odnaleźć w trakcje tej narracyjnej opowieści miłość. Historie miłosne i wydarzenia napędzane adrenaliną zostały ożywione w animowanym świecie 3D z przerywnikami filmowymi w 2D.

Fabuła Eternights opowiada o tajemniczej istocie, która zainfekowała ludzi, zamieniając ich w niebezpieczne potwory. Te ostatnie mają obsesję na punkcie przemocy i władzy. Ścigając się z czasem i walcząc o przetrwanie wyruszymy po lek, który może zadecydować o losach świata. Oprócz poszukiwań, walk i pełzania po lochach od czasu do czasu będzie trzeba skupić się na radnkowaniu.

W Eternights gracze napotkają niebezpieczne lochy pełne tajemnic i niebezpieczeństw, pułapki do pokonania, łamigłówki, taneczne minigry. Wolne od walk i eksploracji chwile będzie można spędzać na rozmowach z pięcioma dziwacznymi, acz sympatycznymi postaciami. W miarę rozmów będziemy odkrywać ich wyjątkowe historie i odblokowywać nowe umiejętności oraz zaklęcia, które pomogą nam w walce.