Pierwszoosobowa platformówka z egzotycznymi motywami. Gra jest w sporej mierze inspirowana balijskimi legendami, które wykorzystano jako bazę do wykreowanego świata.

Rozgrywka w grze Escape from Naraka skupia się na typowo platformówkowych wyzwaniach, których należy się podjąć podczas pobytu w świątyni pełnej przerażających zagrożeń. Twórcy obiecują sporą ilość sekretów do odkrycia, a także sieciową tabelę wyników umożliwiającą rywalizację z innymi graczami. To dobry moment, aby podkreślić, że każdy poziom w Escape from Naraka wymaga szybkości, precyzji, a często także pomysłowości, więc poszukiwacze mocnych wrażeń powinni być zadowoleni. Wykonywanie uników i wyczucie czasu, będzie tu fundamentalnym elementem rozgrywki zakończonej sukcesem. Trzeba przyznać, że pod względem graficznym nie ma tu fajerwerków z najwyższej półki, ale nie powinno to być przeszkodą w czerpaniu przyjemności z rozgrywki.

Premiera gry została zaplanowana na 2021 rok. Tytuł trafi wyłącznie na PC. Więcej informacji na temat Escape from Naraka znajduje się na oficjalnej stronie Steam.