Dobre wieści dla fanów muzyki: na warszawski Torwar 23.11.2019 r. będziemy mogli wybrać się, by posłuchać symfoniczno-rockowych aranżacji utworów z ulubionych gier.

Dwie pierwsze edycje Epic Game Music towarzyszyły poznańskim imprezom PGI i GIC, odbywających się w tym i poprzednim roku w Sali Ziemi. Teraz symfonię dźwięków, poskładanych z gamingowych nutek będzie można usłyszeć w stolicy Polski. Orkiestrowym aranżacjom będą tradycyjnie już towarzyszyć wizualizacje opracowane przez Platige Image. Za wykonanie utworów odpowiada CoOperate Orchestra pod dyrekcją Adama Domurata oraz Chór Akademickiego Uniwersytetu Adama Mickiewicza AM, przygotowywany przez Beatę Bielską.

Epic Game Music obiecuje wiele: muzyczną podróż przez historię gier, poczynając od Mario i Sonica, przez Dooma, aż po współczesność – Wiedźmina o God of War. Specjalnie dla widzów warszawskiej edycji Epic Game Music przygotowano występy aktorów The Witcher School, znanych z tworzenia LARP-ów.

Koncert Epic Game Music odbędzie się na warszawskim Torwarze, 23.11.2019 r. o godzinie 18:00. Szczegóły wydarzenia na FB. Bilety do nabycia w cenie od 75 do 175 zł.