Oto  pierwsze DLC z postaciami do King of Fighters XV. Z tej okazji SNK przygotowało dla nas barwny zwiastun filmowy oraz fragmentaryczną mapę drogową serii aktualizacji.

Team Garou to pierwsze trio bohaterów dołączające do gry, które równolegle jest dostępne na platformach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X i S oraz PC. Tym razem zagramy w postaci Rocka Howarda, B. Jenet i Gato z dobrze znanej bijatyki Garou: Mark of the Wolves (aka Fatal Fury: Mark of the Wolves), łącząc siły w Team Garou.

Oto krótka charakterystyka nowych postaci w KOF XV:

Rock Howard

Wychowany przez Terry’ego Bogarda  syn budzącego trwogę Geese’a Howarda. Młody, naturalnie utalentowany w sztukach walki wojownik nauczył się wykorzystywać style przekazane mu zarówno przez ojca, jak i ojczyma. B. Jenet przekonała go, aby dołączył do Teamu Garou.

Gato

Zimny i wyrachowany mistrz sztuk walki, który zawsze trzyma się z dala od innych. Poprzysiągł zemstę po tym, jak jego matka zginęła z rąk ojca. Wprawdzie stara się kroczyć własnymi ścieżkami, ale B. Jenet zdołała go przekonać, by dołączył do zespołu, w zamian oferując informacje na temat miejsca pobytu jego ojca.

Jenet

Przywódczyni piratów Lillien Knights, która przemierzyła świat wzdłuż i wszerz. Córka z rodziny Behrn, wpływowego międzynarodowego kartelu, znudzona pełnym zbytków życiem. Po burzliwych wydarzeniach z poprzedniego turnieju KoF, B. Jenet ma przeczucie, że najgorsze jeszcze nie nadeszło, więc postanawia dołączyć do najnowszego turnieju, aby przekonać się, co się wydarzy.

Team Garou to pierwszy składnik Team Pass 1, do którego dołączy także Team South Town, zaplanowany na maj. Kolejne dwa zespoły pojawią się latem oraz jesienią. Każdy zespół to trzy nowe postaci, więc po otrzymaniu wszystkie DLC, liczba dostępnych w grze wojowników podniesie się z 39 do 51.

Dodatkowo 29 nowych utworów muzycznych z hitowego The King of Fighters 2002 Unlimited Match zostało dziś dodanych bez dodatkowych opłat do DJ Station w KOF XV.