Pełnoprawna premiera Edge of Eternity na PC już 8 czerwca. Wiąże się to z aktualizacją, która ma zapewnić dodatkowe 20 godzin rozgrywki oraz doprowadzić fabułę tytułu do zakończenia. Wydawca Dear Villagers i deweloperzy z  Midgar Studio informują, że wersje na konsole PlayStation 5, Xbox Series S i X, PlayStation 4, Xbox One pojawią się później.

Edge of Eternity to pod względem fabularnym opowieść o rozdartej krainie Heryon, w której równowaga świata została zaburzona, a wszystko za sprawą pojawienia się obcych form życia. Rozpętała się wojna na technologię i magię. Jednak najgorsza okazała się być zaraza, która zamienia żywe organizmy w zmutowane byty. Wszystko to stanowi tło dla przygód młodego żołnierza, który odmieni losy krainy Heryon.

Pod kątem rozgrywki Edge of Eternity ma do zaoferowania walki w systemie turowym wymagające strategicznego myślenia. Gra zawiera sporo intrygujących, charyzmatycznych postaci, zaawansowany system ulepszania ekwipunku oraz świetny soundtrack autorstwa Yasunori Mitsudy (Chrono Trigger, Xenoblade Chronicles). Więcej informacji na temat Edge of Eternity znajduje się na oficjalnej stronie Steam.