Jeszcze pachnący opadem radioaktywnym o poranku, filmowy zwiastun moda, prezentujący piękno plaż Miami w świecie Fallouta 4. Pierwsze eksperymenty z przeniesieniem akacji Fallouta 4 na Florydę sięgają 2016 roku, kiedy to modder Mika999 zaczął eksperymentować z nową estetyką świata Fallouta 4.

Wokół projektu szybko powstała grupa współtwórców, którzy latem 2018 roku zbudowali podstawy fabularne nowego epizodu rozgrywającego się w postapokaliptycznym świecie. Wtedy też zaprezentowano pierwszy zwiastun Fallout: Miami, a oczekiwania graczy wystrzeliły w kosmos. Wciąż jeszcze nie znamy daty premiery dodatku do Fallouta 4, ale patrząc na świeży, jakże klimatyczny zwiastun, chyba warto będzie poczekać:

W grze zobaczymy m.in. przemysłową dzielnicę Meridian, ośrodki wypoczynkowe i plaże Atlantic, uniwersytecki kampus i szpital w Maimon, luksusowe wnętrza posiadłości w Bayshare, turystyczne regiony Sheridan, a także samo serce miasta, z biznesowymi wieżowcami, sklepami, kinami, ratuszem oraz centrum wystawienniczym.