Gwiezdne wojny czas zacząć. Klasyczne tytuły z pełnego Jedi i Sithów świata właśnie trafiły pod niszczycielski ogień laserowych przecen. Obie części Star Wars Knights of the Old Republic są dostępne z 65-procentowym rabatem.

LEGO Star Wars: The Complete Saga kupimy o 75% taniej, a Star Wars: The Force Unleashed Ultimate Sith Edition z 65-procentową zniżką.

Z okazji Dnia Gwiezdnych wojen również przeceniono Sagę Star Wars: Galactic Battlegrounds o 65% i najsłynniejsze symulatory, w tym: Star Wars: X-Wing vs. TIE Fighter (65-procent taniej).

W zasadzie opłaca się kupować więcej, bo gwiezdnowojenna wyprzedaż działa jak dobrze doładowany turbo laser: im więcej tytułów wybierzemy, tym większy rabat otrzymamy. Kupując wszystkie gry z serii Jedi Knight – zniżki zwiększa się z 65% do 75%. Podobnie ten mechanizm zadziała w przypadku innych serii. Nabywając Battlefront Classic z 2004 roku wraz z Battlefront II Classic z 2005 r. również otrzymamy specjalny rabat i jeszcze tryb multiplayer, umożliwiający rozgrywki pomiędzy użytkownikami GOG Galaxy oraz Steam.

Z mieczem świetlnym czy bez, obojętnie od strony konfliktu, będziemy mieli znów szansę kształtować przyszłość galaktyki. W niektórych przypadkach z kolegami u boku. Promocja z okazji Dnia Gwiezdnych wojen potrwa od dziś, 1.05 od godziny 15:00 do 7 maja, do godziny 15:00.