Opowieść o samotnym agencie The Division mogłaby być ciekawym uzupełnieniem narracji, jaka występuje w sieciowej wersji gry?

W świecie, gdzie wszyscy starają się tworzyć jak najbardziej sieciowe, angażujące na wieki i interaktywne gry, jeden mężczyzna ma dość odwagi, by zadać pytanie: czy chcielibyście spin-off? I jeśli waszą odpowiedzią jest „tak”, powinniście dać znać dyrektorowi kreatywnemu The Division 2, który zapytał na Twitterze fanów co myślą o potencjalnej pobocznej historii, osadzonej w świecie jednej z najpopularniejszych obecnie sieciowych produkcji.

Wszystko to w tej chwili czyste spekulacje – nie mamy gwarancji, że taki spin-off kiedykolwiek powstanie. Fakt, że Julian Gerighty w ogóle poruszył temat potencjalnego spin-offu, retweetując przy okazji fantazjowanie Tima Spencera z TT Games (twórców gier w świecie LEGO) daje nadzieje, że może ktoś w Ubisofcie zacznie chociaż rozmowę na ten temat. Opowieść o samotnym agencie The Division wracającym do domu po wydarzeniach w Nowym Jorku albo Waszyngtonie mogłaby być ciekawa, a dodatkowo ubarwić świat gry, pokazując, co stało się z resztą USA po tym, jak dwie metropolie upadły. Póki co nie ma z tego nic pewnego, ale możemy chociaż fantazjować, prawda?