Druga odsłona głośno zapowiadanego w tym roku tytułu od studia Techland póki co utknęła w limbo, jako że nie znamy nawet nowej daty po przełożonej premierze. Ale latem szykuje się nagroda pocieszenia.

Mało kto spodziewał się, że niedługo będziemy ogrywać rozszerzenie pierwszej części Dying Light. Wielu graczy rozpozna osobliwe mrugnięcie okiem w postaci jego tytułu. Hellraid bowiem miało być grą łączącą cechy Dead Island z grami spod znaku Heretiki czy Dark Messiah of Might & Magic. Ostatecznie prace zostały zawieszone jeszcze w 2015 roku. Jak widać, projekt na coś się przydał. Oto, co znajdziemy w opisie na Steamie:

„Wzbogać swoje doświadczenia w Dying Light dzięki nadchodzącemu płatnemu DLC, które wprowadzi nowy tryb rozgrywki oparty na Hellraid – niewydanym slasherze FPP Techlandu w realiach fantasy. Zbadaj nowe lochy, zdobądź całkowicie nowe bronie i staw czoła bezwzględnym przeciwnikom prosto z czeluści piekieł. Zmierz się z tym świeżym wyzwaniem samotnie lub połącz siły z przyjaciółmi w ekscytującym co-opie.”