Oto wieści na które czekaliśmy długo. Zbyt długo. Kontynuacja wielkiego hitu Techlandu, Dying Light, nadciąga i to już z konkretną datą premiery.

W kontynuacje mikstury parkouru i przetrwania w świecie opanowanym przez zombie zagramy już 7 grudnia 2021 roku (tak, w grudniu, tego roku). Już dziś możemy ruszyć na zakupy w przedsprzedaży Dying Light 2: Stay Human dla PlayStation 4, Xboxa One, PC oraz PS4, Xbox Series X i S. W przedsprzedażowym bonusie przewidziano pakiet skórek Reload.

Cyfrowe warianty gry dostępne są w wersjach standardowej, Deluxe (z dodatkową cyfrową zawartością i fabularnym DLC) oraz Ultimate (dwa pakiety fabularne DLC plus więcej cyfrowych dodatków). Podobnie – edycje pudełkowe – w przypadku których Edycja Kolekcjonerska odpowiada cyfrowej wersji Ultimate, jednak jest uzupełniona o rzeczywiste gadżety (steelbook, mapa, latarka UV, pocztówki, naklejki, statuetka). Na osłonę (znakomitego trailera widocznego poniżej) dodajemy jedynie cenę pudełkowej Edycji Kolekcjonerskiej Dying Light 2, której cena w polskich złotówkach wyniesie okrągłe 999 zł.