Wydawca Wizards of the Coast i deweloper Tuque Games ogłaszają, że gra Dungeons & Dragons: Dark Alliance będzie dostępna w abonamencie Xbox Game Pass już w dniu premiery.

Niedawno informowaliśmy o zapowiedzi gry, jak i o materiale demonstracyjnym zawierającycm 20 minut czystej rozgrywki. Teraz warto zwrócić uwagę na fakt, że tytuł ma się pojawić w usłudze Xbox Game Pass już w dniu premiery. To niewątpliwie dobra informacja dla wszystkich miłośników produkcji na licencji Dungeons & Dragons. Gra studia Tuque Games opowiada historię Drizzta Do’Urdena i jego towarzyszy. Sama rozgrywka to zaproszenie do walki z dużą ilością fantastycznych potworów, często o pokaźnych rozmiarach. Przygoda polegająca na próbie odnalezienia Kryształowego Reliktu jest dużym wyzwaniem, dlatego gracze będą mieli okazję połączyć swoje siły w trybie kooperacji do czterech osób. W związku z tym, że Dungeons & Dragons: Dark Alliance będzie dostępne w usłudze Xbox Game Pass już w dniu premiery, najprawdopodobniej znalezienie kogoś do wspólnej rozgrywki nie będzie stanowiło problemu.

Premiera gry została zaplanowana na 22 czerwca 2021 roku. Ma ona trafić na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S i X oraz PC. Więcej informacji na temat Dungeons & Dragons: Dark Alliance znajduje się na oficjalnej stronie Steam.