Gracze konsolowi musieli czekać ponad osiem miesięcy na przeniesienie hitu od 3D Realms na swoje platformy, ale ten czas dobiega końca.

Wydawca gry zaprezentował dziś zwiastun, zapowiadający premierę Ion Fury na PlayStation 4, Xbox One oraz Switcha. Grę w wersji cyfrowej będzie można nabyć już 14 maja, zaś wydania fizyczne pojawią się w sklepach 26 czerwca.

Gdy po fazie Early Access pełna wersja Ion Fury ujrzała w końcu światło dzienne na PC w sierpniu zeszłego roku, gracze jak i recenzenci przyjęli tytuł z entuzjazmem. Cieszy mnie to, bo był to sygnał dla 3D Realms, że na takie tytuły jest popyt i warto iść za ciosem. Mam nadzieję, że za jakiś czas ujrzymy kolejną produkcję z udziałem Shelly, która staje się powoli nową maskotką 3D Realms, po tym jak firma utraciła prawa do marki Duke Nukem. Niestety obecni właściciele praw do postaci, czyli Gearbox, nie wyrażają chęci wypuszczenia nowych przygód Księcia. Nie pozostaje nam nic innego jak wcielić się w Shelly, która wesoło rozrywa wrogów na strzępy, a i w gadce radzi sobie nie najgorzej. Poniżej wspomniany zwiastun.