Koch Media zapowiedział dziś, że wszystkie edycje pudełkowe Crysis Remastered Trilogy na PlayStation 4, Xboxa One oraz Switcha będą dostępne w polskiej wersji językowej. Pierwsza część trylogii będzie dostępna z polskimi napisami, natomiast Crysis 2 Remasted oraz Crysis 3 Remastered dostępne będą w wersji z napisami lub dubbingiem po polsku!

Trzeba będzie więc jeszcze raz wbić się we (wspomagany) nankouniform i przygotować na trzy potężne kampanie, przedstawione tym razem na konsolach niemal najnowszej generacji. Przygody te mamy otrzymać w rozsądnej cenie. Dla przypomnienia (i na zachętę) skrócone zarysy fabularne poszczególnych części:

Crysis Remastered

Prosta misja ratunkowa stała się polem wielkiej bitwy, gdy kosmiczni najeźdźcy zaatakowali archipelag wysp Lingshan. Wcielasz się w superżołnierza o imieniu Nomad, uzbrojonego w potężny nanokombinezon o niezwykłych umiejętnościach. Użyj szerokiego arsenału broni modułowej, dostosuj swoją taktykę i sprzęt, aby pokonać wszystkich wrogów w ogromnym, otwartym świecie.

Crysis 2 Remastered

Kosmici wrócili do świata spustoszonego przez katastrofy klimatyczne. Gdy najeźdźcy pustoszą Nowy Jork i rozpoczynają atak, który grozi całkowitą zagładą ludzkości, tylko Ty dysponujesz technologią pozwalającą stawić im opór. Wyposażony w ulepszony Nanokombinezon 2.0, dostosuj go oraz broń w czasie rzeczywistym do swoich preferencji i odblokuj potężne nowe umiejętności, walcząc o przetrwanie ludzkości.

Crysis 3 Remastered

Powracasz do walki jako superżołnierz Prorok. W dalszym ciągu poszukujesz Cepida Alfa, jednak teraz musisz również odkryć prawdę na temat korporacji CELL, która przeobraziła Nowy Jork w rozległy las deszczowy osłonięty gigantyczną nanokopułą. Walcz przedzierając się przez siedem odrębnych dzielnic i miażdż przeciwników brutalną siłą, korzystając z doskonałej technologii nanokombinezonu, lub skradaj się, aby osiągnąć cel i zostać cichym zbawicielem ludzkości. Gdy pod ręką masz nowy, potężny i zabójczy łuk – Drapieżcę, każdy sposób na uratowanie świata jest dobry.

Wydania pudełkowe Crysis Remastered Trilogy na PlayStation 4 i Xbox One oraz Crysis Remastered na Nintendo Switch ukażą się w polskiej wersji językowej jesienią 2021. Poza grami na fizycznych nośnikach, zawierać będą ekskluzywną kartę z grafiką – przedmiot kolekcjonerski dla fanów serii.