25 października w polskich sklepach ma się pojawić najnowszy, chiński wariant Kostki Rubika, nazwany GiiKER Super Cube iS3E. Oprócz ułatwień w szybkim układaniu, takich jak wbudowane w kostkę magnesy, Super Cube wyposażono w Bluetootha oraz aplikację dla smartfonów i tabletów (Android, iOS), która przyda się podczas nauki i zabawy z i3SE.

Kilka trybów zabawy, zsynchronizowanej z wirtualnym obrazem kostki na ekranie smartfona umożliwi nam zarówno nauczenie się rozwiązywania podstawowych zadań, zamieni i3SE w układankę logiczną, która sprowadza się do odtworzenia wzorów widocznych na ekranie, czy też wskaże nam najłatwiejsze metody rozwiązywania klasycznej układanki. Super Cube zmierzy nam także czas układania kostki oraz będzie naszym mechanicznym towarzyszem w zmaganiach dla wielu graczy – aplikacja powiązana z kostką umożliwia bowiem na współzawodnictwo z innymi graczami.

O GiiKER Super Cube trudno już mówić, że to układanka niewymagająca prądu – wbudowana w urządzenie bateria wystarczy na 90 dni pracy na jednym ładowaniu. Cenę GiiKER Super Cube iS3E ustalono na 169 zł.