Mrozem powiało w upalny, letni dzień. Posiadacze Xboxa One oraz PlayStation 4 już mogą ruszać do boju w świecie Frostpunka raz jeszcze, w dodatkach The Last Autumn, On the Edge oraz The Rifts.

Każdy z nich stawia zupełnie inne wyzwania, obudowując grę o nowe mechaniki i wątki fabularne. Przyjdzie nam poznać świat gry przed wielkim kataklizmem, wykorzystać nowe budynki, znaleźć się poza ciepłą warstwą ochronna Generatora i zmierzyć z zupełnie nowymi dylematami moralnymi.

Wszystko to razem daje kilkadziesiąt kolejnych godzin spędzonych w prequelu The Last Autumn, gdzie zaplanujemy i zrealizujemy konstrukcję Generatora, rozwinięciu głównego wątku fabularnego, który poznajemy w On the Edge – prowadzącego naszych bohaterów poza bezpieczne zabudowania osady oraz The Rifts, wprowadzającego do rozgrywki tryb Endless, w którym zasoby rozrzucone po wyspach wymagają budowania mostów. Konsolowe DLC dostępne są do zakupu osobno oraz w formie przepustki sezonowej. Posiadacze Frostpunk: Complete Edition otrzymają wymienione dodatki w ramach posiadanej kopii gry.