Historia gry Destroy All Humans! sięga 2005 roku i platformy PlayStation 2, niepodzielnie królującej w tamtym okresie. Gra, której dystrybucji wówczas podjął się CD Projekt, osadzona była w latach 50. XX wieku, parodiując popkulturę oraz odnosząc się do ówczesnych wydarzeń politycznych. Gracz kierował przedstawicielem rasy Obcych, dążącej do poszerzenia wpływów swojego gatunku. I poniekąd przy okazji, zniszczenia gatunku ludzkiego.

Od tamtej pory minęło 15 lat i w zasadzie niewiele się zmieniło. Wprawdzie to THQ Nordic, wraz ze studiem Black Forest Games, przywrócą przygody Crypto-137 na obecne platformy do gier, ale założenia produkcji pozostaną wciąż te same. Innymi słowy wciąż przyjdzie Ci pobierać próbki DNA mieszkańców naszej planety, obalać rząd USA, niszczyć Ziemian za pomocą zaawansowanej technicznie broni oraz burzyć całe miasta latającym spodkiem.

Jak informuje Koch Media Polska opisywany tytuł pojawi się w 2020 roku na Xboksie One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych w polskiej wersji językowej (chociaż akurat strona internetowa produkcji nie wyświetla się w naszym języku…) Ponadto, poza wydaniem standardowym, tytuł ten dostępny będzie w dwóch edycjach specjalnych. Pierwsza z nich to Destroy All Humans! DNA Collector’s Edition. W jej skład wchodzić będzie gra podstawowa, figurka Crypto z krową (23 cm), zabawka antystresowa, brelok do kluczy, czy skórki do zmiany wyglądu nieprzyjaźnie nastawionego do nas bohatera. Druga z kolei będzie uzupełniona o nieco inną i znacznie większą (60 cm) figurkę z sekretnym stojakiem planetarnym oraz stylowy plecak.