Frontier Foundry wraz z holenderskim studio KeokeN Interactive zaproszą nas na wyprawę na Marsa 27 września 2022 r. Przygodowa gra sci-fi pojawi się równolegle na PC (Steam, Epic Games Store) oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5, Xboxach One, Series X i Series S.

Deliver Us Mars http://www.deliverusmars.com  opowiada historię Kathy Johanson, która dołącza do załogi promu kosmicznego Zephyr lecącego na Czerwoną Planetę. Celem ekspedycji jest odzyskanie wykradzionych wiele lat wcześniej przez organizacje Outward statków kolonizacyjnych Ark. Dla Kathy wyprawa na Marsa ma osobistą motywację – jej ojciec, Isaac, wraz z Outward wcześniej dotarł na Marsa, a tajemnicza wiadomość z Czerwonej Planety wiąże główną bohaterkę z wydarzeniami z przeszłości.


W Deliver Us Mars możemy oczekiwać zręcznościowych wyzwań, łamigłówek i unoszenia się w nieważkości, a także doświadczyć sekwencji startowej wewnątrz statku kosmicznego. Do naszej eksploracji zostanie dostarczona piaszczysta powierzchnia Marsa, wybierzemy się również na wycieczkę po ogromnych wnętrzach statków kolonizacyjnych Ark. Dodatkowo zwiedzimy lodowate doliny, opuszczone kolonie i fragmenty gry, które toczą się na Ziemi i Księżycu. Fabuła gry (zgodnie z obietnicami autorów) ma być pełna akcji, osobistych dramatów i niepojących wieści o zniknięciu kolonistów z grupy Outward.  Na konsolach obecnej generacji oraz PC – gracze mogą oczekiwać wyrazistego cieniowania i realistycznego oświetlenia.