Inwazja w goglach VR i realiach II wojny światowej, z wyraźnym nastawieniem na low poly. Days of Heroes: D-Day nadciąga.

Opowieść o wydarzeniach z drugiego, największego konfliktu na Ziemi będzie opowiada z perspektywy skoczka dywizji powietrznodesantowej oraz żołnierza piechoty. Powrócimy do wspomnień o najważniejszych wydarzeniach II wojny światowej – wybrzeży Normandii i strachu, który towarzyszył żołnierzom walczącym z piaskiem pod butami i świstem kul nad głowami.

Gogle VR mają nam zapewnić odpowiednio wysoki poziom imersji i wystawić na próbę naszą odwagę. Days of Heroes: D-Day umożliwi nam obserwowanie wydarzeń inspirowanych II wojną światową z dwóch perspektyw – skoczka dywizji powietrznodesantowej, który pod osłoną nocy ląduje na tyłach wroga (z misją destabilizacji jego oddziałów) oraz piechura biorącego udział w szturmie na plaży Omaha w trakcie D-Day. Gra wrzuci nas w świat krótko- i długodystansowych starć z nazistami, od prowadzenie ostrzału przeciwlotniczego, niszczenie wrogich czołgów, przedzieranie się przez okopy, po ucieczkę z obozu jenieckiego. W zestawie atrakcji przewidziano kilkanaście drugowojennych broni, które zostały dokładnie odwzorowane pod względem ich wyglądu i mechaniki.

Po ukończeniu kampanii możemy rozwijać swoje umiejętności na strzelnicy oferującej cztery różne tryby rozgrywki, a kiedy już będziesz gotowi – wypróbować swoje siły w trybie hardcore, który przetestuje nasz spryt, umiejętność strategicznego myślenia i wolę przetrwania. Łącznie otrzymamy do przejścia 26 misji, kilkanaście starannie odwzorowanych broni z okresu II wojny światowej i oryginalny styl graficzny. Plus bonusową mapę i hardcore’owy tryb rozgrywki. Gra będzie dostępna już 11 marca na Oculus Rift oraz HTC Vive.