Gra otrzymuje dwie przepustki sezonowe oraz specjalny tryb, w którym można zdobywać kosmetyczne przedmioty za pokonywanie wyzwań.

Miesiąc temu pisaliśmy, że Dauntless przyciągnęło już ponad 10 milionów graczy na PC i konsolach, oraz że jest w drodze na Nintendo Switch. Teraz, twórcy tej darmowej, przypominającej serię Monster Hunter gry, zapowiedzieli nowy zrzut zawartości, zatytułowany Fortune and Glory. Ma się on składać z kilku elementów – pierwszym jest tryb prób (Trials), w ramach którego gracze będą polować na zmodyfikowane, silniejsze behemoty na dwóch poziomach trudności. Na niższym zdobywać będą walutę o nazwie Steel Marks, służącą do zakupu modyfikacji do broni i alternatywnych ataków. Walcząc na wyższym poziomie trudności otrzymają alternatywne, złote marki (Gilded Marks) służącą do pozyskania ekskluzywnych przedmiotów kosmetycznych, które, jak sugeruje opis, będzie można zdobyć tylko w tym trybie.

Poza tym, Dauntless rozpoczyna sezon o nazwie High Skies, podczas którego dostaniemy dwie przepustki sezonowe – pierwszą, nadchodzącą już teraz, z 50 poziomami do zdobycia i nowymi przedmiotami kosmetycznymi, oraz drugą, która ukaże się później w wakacje. Więcej informacji znajdziecie na stronie gry.