Co robicie w święta? Podróżujecie po Strefie Wykluczenia? Oto jeszcze jeden pretekst, by ponownie sięgnąć po dzieło The Farm 51.

Najnowsza, udostępniona za darmo aktualizacja uzupełnia grę o nową mapę – to Pripyat Residential Area, wypełniona dodatkowymi zadaniami i misjami pobocznymi. Ponownie będziemy mieli okazję zanurzyć się w okolicach miasta Prypeć, które wcześniej zeskanowano w 3D. Oprócz darmowej aktualizacji Ghost Town – na Steamie możemy również dokupić zestaw nowych skórek (nazwany Deadly Frost, za niecałe 15 zł) i oficjalną ścieżkę dźwiękową, skomponowaną przez Mikołaja Stroińskiego (za kolejne 18 zł). Nabywcy Chernobylite w ramach Wczesnego Dostępu na Steamie, mogą pobrać pakiet skórek Deadly Frost oraz soundtrack za darmo.

Do kompletu (dla niezdecydowanych) – dostępne od dziś dem Chernobylite, obejmujące intro oraz dwa pierwsze dni z rozgrywki (na zachętę również 25-procentowa zniżka na zakup Chernobylite na Steamie, Epic Games Store oraz GOG.COM – do 5 stycznia 2022 roku).