Po niewątpliwym sukcesie pierwszej reedycji Puszki Pandory, wspartym jeszcze większym sukcesem przyszłorocznej, rocznicowej edycji Puszki Pandory (na którą zapisy wciąż jeszcze trwają, a kwota zbiórki właśnie przekroczyła kolejny próg i 75 000 zł) dowiedzieliśmy się, że Borek zamierza zostać streamerem na Twitchu.

Owszem to już nie pierwszyzna dla byłego rednacza Top Secretu, bo nagrania z Sikorki u Borka obiegły już cały świat, niemniej – warto dodać wydarzenie na Facebooku i zapamiętać tego oto osobnika na Twitchu. Dokładnie 2 stycznia 2021 roku o 20:00 ma ruszyć transmisja, w której sam autor gry będzie dowodził, że Puszkę Pandory da się ukończyć. Na razie trwają przymiarki sprzętowe, stawianie strzałek na mapie i planowanie scenariusza wydarzenia. 2.01 wypada w sobotę, po covidowym sylwestrze, więc powinniście dać radę do 20:00 pozbierać się po hucznym pożegnaniu poprzedniego roku. Wiemy, że w ruch pójdzie ZXSpin, będzie też czarujący czat z Borkiem, pytania online i pewnie dawka historycznych, puszkowo-pandorowych wieści. Stay tuned, adres wydarzenia znajdziecie w treści tej wiadomości.

PS Próg 75 000 zł oznacza, że wspierający akcję w serwisie wspieram.to otrzymają drukiem zestaw felietonów Borka wraz z przypadłościami. Pozostało niewiele ponad dwa tygodnie na zakup Puszki Pandory.