Wiosna w świecie Fallouta 76 przyniesie kilka istotnych zmian dla graczy, w tym resetowanie atrybutów S.P.E.C.I.A.L. (całkowite), bezpłatnie, od 25 poziomu postaci (pod warunkiem, że akurat przebywamy w C.A.M.P.-ie).

Do zmiany wyposażenia i edycji karty profitów oraz punktów S.P.E.C.I.A.L. służy maszyna do dziurkowania kart, więc takową też trzeba wybudować w C.A.M.P.-ie. Wymienione modyfikacje już teraz mogą wypróbować gracze, którzy korzystają z dostępu do świata Fallout 76 przez launcher Bethesdy. Szczegóły we wpisie na stronie Fallouta 76 oraz zapowiedziach. Do gry powróci Pancerny As, walczący z Komisarzem Chaosem i Jukonem Pięć. W czwartym sezonie pojawi się też nowa pula nagród S.C.O.R.E.

Latem do F76 wkroczy kolejny odcinek opowieści o Bractwie Stali – Panowane Stali, który zwieńczy całą historię (dodając nowe zadania, miejsca i nagrody). Pojawią się również legendarne moduły, umożliwiające stworzenie legendarnych przedmiotów. Jesienią wiatr zmian wywoła rewolucję w prywatnych światach oraz rozszerzenie codziennych operacji. Zima przyniesie nową legendarną broń i pancerze oraz wprowadzi do C.A.M.P.-ów pupili. Będzie też coś w stylu opowieści grozy – wyzwanie publiczne Najeźdźcy z zaświatów. Sezonowe wydarzenie Rytuał! Zostanie poświęcone fanatykom z Point Pleasant, dla których trzeba będzie przygotować niebezpieczny… rytuał (by zdobyć niepowtarzalne nagrody).