Ot, chciałoby się rzec – kolejny rok w radioaktywnej postapokalipsie Appalachów. Problem w tym, że zaczęliśmy się tu już całkiem nieźle urządzać, prawda? A tu nagle… objazdowe atrakcje, autonomiczni wojownicy i kosmici… (czyli najnowsza, tegoroczna mapa drogowa w F76).

Mieszkańcy krypt (i samodzielnie wybudowanych schronów, wyraźnie w nurcie wszechobecnego dadaizmu) oto 2022 rok w Falloucie 76 rozpisany na cztery pory roku. Przez najbliższe dwanaście miesięcy świat gry nawiedzą goście z innej planety, nie obędzie się też bez wyprawy poza Appalachy, no i trafią się tez inne, objazdowe atrakcje. Oto, co czeka wielbicieli Fallouta 76 (online) w kolejnych miesiącach:

Wiosną… (Najadą nas z zaświatów)

W aktualizacji Najeźdźcy z zaświatów Appalachy zostaną oblężone przez siły nie z tego świata. Pojawią się zupełnie nowe wydarzenia publiczne, a także losowe spotkania (trzeciego stopnia), a my będziecie musieli odeprzeć zagrożenie, korzystając z pomocy sojuszników. Wiosną pojawi się także aktualizacja Fallout Worlds, dodająca możliwość zdobywania punktów S.C.O.R.E., a także udostępniony zostanie 8 sezon: Lepsze życie pod ziemią!

Latem… (Przetestuj swój metal)

Trzeba będzie się dozbroić i przywdziać najlepszy pancerz, chwytając za solidnie kopiącą (wrogów) broń i dopalając się najlepszymi kartami profitów. Wszystko to po to, by wziąć udział w publicznym wydarzeniu Przetestuj swój metal na arenie w walkach z zabójczymi automatami. Latem pojawią się także ulepszenia postępów planszy S.C.O.R.E. w Fallout 1st oraz nowy sezon.

Jesienią (Wyprawa do Dzióry)

W Wyprawach: Dzióra wyruszamy poza granice Appalachów, by odwiedzić (raz jeszcze) postnuklearny Pittsburgh i zmierzyć się z nowymi misjami, spotkać kolejnych NPC-ów, walczyć z nowymi wrogami i zgarniać nagrody. Oprócz Dzióry możemy spodziewać się nowego sezonu!

Zimą… (ruszymy do odjazdowego Objazdowego Nuka Worldu)

Najbardziej gazowane show na Ziemi odwiedza Appalachy – objazdowy Nuka World zatrzyma się w naszej okolicy, a wraz z nim pojawi się nowy sezon, wydarzenia publiczne i jeszcze jeden boss regionu. Nie przegapcie dobrej zabawy!

Jak tam wasze C.A.M.P.-y? Rozbudowane i dobrze chronione? Bo wyraźnie w tym roku zadomowimy i spędzimy sporo czasu w postnuklearnych Appalachach.