Premiera nie w pełni ukończonej, najnowszej gry CD Projekt Red na PlayStation 4 i PlayStation 5 zaowocowała wycofaniem Cyberpunka 2077 z PlayStation Store. Teraz Cyberpunk wraca na konsole Sony.

Wygląda na to, że po kilku miesiącach tej niekorzystnej finansowo dla producenta decyzji konsolowi gracze mogą ponownie kupić tytuł poprzez sklep Sony. Pierwszym sygnałem było pojawienie się Cyberpunka na liście życzeń, wszystko zaś zostało potwierdzone w giełdowym raporcie:

„W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 66/2020 z dnia 18 grudnia 2020 r., Zarząd CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie przekazuje do publicznej wiadomości decyzję Sony Interactive Entertainment o przywróceniu dostępności cyfrowej wersji gry Cyberpunk 2077 w sklepie PlayStation Store począwszy od dnia 21 czerwca 2021 r.”

Pozostaje więc poczekać na ujawnienie nowej ceny i niebawem przekonamy się, czy po kilku miesiącach oczekiwania CD Projekt Red dostarczył taką wersję gry, która nie spowoduje lawiny narzekań posiadaczy konsol Sony.