Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru opublikowało kolejną interesującą grę paragrafową. Tym razem gracz-czytelnik może przenieść się w dystopijną cyberpunkową przyszłość pełną chciwych korporacji, społecznych nierówności, wszczepów usprawniających ciało i marzeń o nieśmiertelności…

W takich właśnie realiach przyjdzie nam pokierować krokami policyjnego detektywa tropiącego działającą poza prawem techno-sektę. Oczywiście śledztwo rozwinie się w zaskakujących kierunkach i może zakończyć na różne sposoby (nie zawsze też musi być to happy end). Wiele w tej kwestii zależy od gracza-czytelnika, który wędrując między paragrafami – w liczbie 115 – zbierać będzie dowody i informacje, rozwijać cechy postaci i za pomocą kostki toczyć walki z innymi bohaterami.

Interesująca (skomplikowana, lecz nie powodująca u czytelnika uczucia frustracji) mechanika łączy się w tej grze z intrygującą, choć opartą na dobrze znanych fanom fantastyki kliszach fabułą oraz stosunkowo staranną polszczyzną (tu jednak znalazło się parę potknięć). Dodatkowy atut Cybercopa to cena: okrągłe zero złotych.

Książkę można pobrać ze strony wydawcy.