Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że już niebawem we wczesnym dostępie będzie można zagrać w klimatyczne wyścigi, dla których tłem jest świat pełen maszyn. Jak na razie możemy obejrzeć zwiastun filmowy Cyber.one – świata zdominowanego przez sztuczną inteligencję.

Jako ostatni człowiek weźmiemy udział w wyścigach, prowadząc nierówny bój zza kierownicy kanciastego bolidu. No i nie dać się zasymilować posthumanistycznym wytworom maszyn. W Cyber.one oprócz ścigania będzie też chwila oddechu poza schronieniem pojazdu – będziemy samotnie przemierzać pustkowia nowego, cybernetycznego świata, w czym ma nam pomagać częściowo przekształcona w maszynę kobieta (w opisie gry nazywana transkobietą, ale chyba nie o taką modyfikację ukochanej naszego bohatera chodziło).

Dwuosobowy zespół Cybernetic world obiecuje nam tym zwiastunem dużo – otwarty świat pełen przygód, fabularne wyścigi i ciekawie zaprojektowane otoczenie. Liczymy na klimatyczną, posthumanistyczną rozgrywkę, w której maszyny ścigają maszyny, a fabuła krąży wokół przetrwania w tym nieludzkim świecie.