Jeśli Crysis Remastered przypadł wam do gustu, to są powody do radości – właśnie zapowiedziano remastery całej trylogii Crysis.

Crytek oficjalnie zapowiedział to, czego już gracze się domyślali. Na Twitterze Crysisa co jakiś czas pojawiały się tajemnicze komunikaty, które sugerowały, że prawdopodobnie szykuje się jakaś istotna wiadomość. Teraz mamy oficjalną informację o remasterach całej trylogii Crysis.

Crysis Remastered Trilogy ma trafić na ekrany PC, Xboxa One, PlayStation 4, Nintendo Switcha, a także Xboxa Series S i X oraz PlayStation 5, za sprawą wstecznej kompatybilności. W skład trylogii wejdą oczywiście Crysis Remastered, Crysis 2 Remastered oraz Crysis 3 Remastered. Warto podkreślić fakt, że Crysis Remastered jest już dostępne w sprzedaży i możemy już przywdziać wspomagany kombinezon. Na pozostałe dwie części serii w odświeżonym wydaniu będzie trzeba poczekać do jesieni 2021 roku. Opinie na temat pierwszego remastera były zróżnicowane, więc pozostaje trzymać kciuki za to, by Crytek dał z siebie wszystko podczas tworzenia na nowo Crysis 2 i Crysis 3 z dopiskami Remastered. I oby obie te części zasłużyły na miano remasterów.