Klabater ogłosił, że gra Crossroads Inn trafi na konsole Xbox One oraz Xbox Series S i X. Tytuł został pierwotnie wydany na PC w 2019 roku.

Crossroads Inn to symulator zarządzania karczmą, w którym znalazły się również elementy RPG. Gra oferuje dwa podstawowe tryby, dzięki którym można uzyskać zróżnicowane doświadczenia płynące z rozgrywki. Decydując się na tryb sandboxowy, gracz może się skupić wyłącznie na samym zarządzaniu biznesem. Należy zająć się między innymi łańcuchami dostaw, zatrudnianiem personelu, a nawet tworzeniem zupełnie nowych przepisów na dania. Jeżeli natomiast chodzi o drugi tryb, czyli kampanię – gracz otrzyma w nim bogatą historię pełną politycznych intryg, zdrad oraz ciekawych postaci. Warto podkreślić, że konsolowe wydanie Crossroads Inn zostanie wzbogacone o liczne dodatki, którymi dotychczas uzupełniono symulator karczmy.

Premiera na konsole firmy Microsoft została przewidziana na 19 maja 2021 roku. Więcej informacji na temat Crossroads Inn znajduje się na oficjalnej stronie Steam.