Angielskie studio White Paper Games wraz z wydawcą Sold Out niebawem zaprezentują graczom mroczną przygodówkę osadzoną w latach 50. ubiegłego wieku.

Conway: Disappearance at Dahlia View będzie trzymającym w napięciu thrillerem opartym na narracji, którego akcja rozgrywa się w Anglii. Kiedy 8-letnia Charlotte May zostaje uznana za zaginioną, wtedy wcielamy się w emerytowanego detektywa Roberta Conwaya szukającego prawdy o jej zniknięciu i obserwującego sąsiadów z okna swojego mieszkania. W miarę narastania podejrzeń, rozpoczynamy własne śledztwo podążając za tropami, znajdując nowe dowody i łącząc sprawę w całość na drodze do nieoczekiwanej prawdy. Składając elementy układanki rozwiążemy angażujące zagadki oraz przesłuchamy świadków, a także odkryjemy tajemnicze poczynania mieszkańców Dahlia View. Twórcy The Occupation oraz Ether One przygotowują trzy podstawowe funkcje rozgrywki, pozwalające graczom obserwować oraz profilować podejrzanych. Będą to opcje monitorowania, poszukiwań i przeglądania dowodów.

Conway: Disappearance at Dahlia View ma ukazać się 2 listopada 2021 roku na komputerach PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series
X i S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Więcej informacji, a także demo gry można znaleźć na oficjalnej stronie Steam.