Fanom filmowej serii Wstrząsy nie trzeba przedstawiać tego niezwykłego widowiska. Prawdopodobnie będzie podekscytowany grą, która jest tworzona przez Zona Ste90.

Zona Ste90 pracuje nad fanowską grą, która została oparta na silniku Unreal Engine 4. Na samym początku Warto zaznaczyć fakt, że w całym projekcie bierze udział tylko jedna osoba. Podkreślam to w celu uniknięcia ewentualnych oczekiwań o zbyt dużym rozmachu produkcji. Oczywistym jest, że jeden człowiek nigdy nie będzie w stanie zdziałać tyle, co zespół złożony z wielu specjalistów. Mimo tego, fani filmu Wstrząsy (ang. Tremors) nadal mogą mieć nadzieje na ciekawą grę. Nie da się ukryć, że tytuł tworzony przez Zona Ste90 to hołd dla historii o niebezpiecznych bestiach, które żyją pod ziemią i polują między innymi na ludzi.

Na zwiastunie widać, że jest to gra TPP z możliwością strzelania z broni palnej. Podstawowe pytanie jest takie, czy uda się z tego stworzyć wciągającą rozgrywkę? Czy uciekanie przez czymś takim w ogóle będzie dobrą zabawą? Na szczęście każdy będzie mógł odpowiedzieć sobie na to pytanie we własnym zakresie, ponieważ autor postanowił udostępnić bezpłatną wersję demo. Zainteresowanych odsyłamy na projektu w serwisie itch.io.