Oldschoolowych platformówek logicznych nigdy dosyć, zwłaszcza jeśli czerpią inspirację od legendarnych gier z gatunku – Boulder Dasha i Supaplexa. A do takich właśnie zalicza się zapowiedziany tytuł studia Bogiganga Games.

Cat-o-Combo! da nam możliwość wcielenia się w łowcę skarbów i poszukiwacza grobowców – kota Plexy, pragnącego odszukać mistyczny Kamień Wszechrzeczy, który według przepowiedni ma być początkiem Kotopokalipsy. Wybierając się w podróż do Opuszczonego Miasta spróbujemy także znaleźć niezliczone bogactwa znajdujące się w jego pięćdziesięciu kryptach. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bo każdy kolejny grobowiec będzie trudniejszy do przejścia od poprzedniego.

Aby zbieranie skarbów nie należało do zbyt nużących zajęć, zajmiemy się również rozwiązywaniem licznych łamigłówek oraz łączeniem wszechobecnych kryształów według kolorów, próbując wyśrubować wynik pozwalający nam wskoczyć na szczyt tabeli liderów. Wytrawni gracze docenią dawno zapomnianą rozgrywkę, a nowicjusze będą mieli świetną okazję do poznania klasyki.

Cat-o-Combo! ma ukazać się na komputerach PC. Data premiery zapowiedzianego tytułu zostanie wkrótce ogłoszona. Więcej informacji, a także demo gry można znaleźć na oficjalnej stronie Steam.