Ukłony w kierunku System Shock, Thief, Deus Ex, Dishonored, Steve’a Gaynora i Hideo Kojimy w jednym, wielopoziomowym easter eggu.

Wszyscy lubimy easter eggi, szczególnie, jeśli jesteśmy w stanie rozgryźć je na własną rękę. Joel Burgess, były projektant z Bethesdy, a obecnie projektant świata w Watch Dogs Legion natknął się jednak na swoje stare dzieło, które może nie być przesadnie oczywiste, bo składa się z aż trzech poziomów. W wątku na Twitterze Burgess tłumaczy, w jaki sposób skonstruował swoją całkiem rozbudowaną serię nawiązań.

Całość obraca się w okół ukrytego za prostym szyfrem ciała, które zostało ułożone, by przypominać zwłoki z klasycznej gry Hideo Kojimy, Snatcher. Do tego koło ciała leży broń o nazwie The Gainer, która jest hołdem dla Steve’a Gaynora, współzałożyciela Fullbright Company. Do tego sam szyfr, 0451 przewija się w System Schocku, Thiefie, Deus Ex i Dishonored, odhaczając tym samym nawiązanie do tych produkcji. Burgess chwali się też, że podobne nawiązanie, choć z dodatkowymi objaśnieniami pojawiło się też w Falloucie 3. Całkiem imponująca kombinacja.