30 września 2022 r. studio Cozy Bee Games planuje premierę Bunny Park na konsolach PlayStation 4 i 5, Xbox One, Series S i X oraz Switch.

Po takim zwiastunie i tak cukierkowo-tandetnej oprawie w sumie nie wiemy, co o tym zdarzeniu myśleć. Czy słodkość skaczących królików wystarczy, czy mechanika budowania atrakcji dla słodziaków będzie wystarczającym atutem, by spędzać czas wpatrzeni w ekran konsol do gier. Być może.

Bunny Park ma nam dać szansę przygotowanie uroczego parku przyrody przeznaczonego dla królików. Od dekoracji, po przeróżne atrakcje, które mają przyciągnąć długouchych. Uszczęśliwianie stworzonek będzie polegać na podkładaniu pod pyszczki przekąsek, a sam park będzie podlegał nieustannej rozbudowie, co ma wpłynąć na jego popularność. Można będzie też wirtualnie głaskać króliki, albo zabierać je do domu… Nadrzędnym zadaniem ma być zebranie całej kolekcji królików… zupełnie jak z Pokémonami. Strach pomyśleć, co będzie jak bohaterowie tej symulacji rozprzestrzenią się na konsolach…