Tomas Sala zaskoczył graczy swoją pierwszą wizją świata Ursee. Teraz, po podpisaniu umowy z Wired Production zamierza nas zaprosić jeszcze raz do tego samego uniwersum, ale w zupełnie innych okolicznościach.

Bulwark: Falconeer Chronicles będzie grą o budowaniu miast w tym samym Uniwersum, w którym mogliśmy wcześniej toczyć efektowne walki w powietrzu. Wiemy, że w city builderze postawiono na relaksująca rozgrywkę, dużą swobodę i możliwość wykazania się kreatywnością. Docelowo budujemy po prostu fortecę, tytułowy Bulawrk, który ma ochronić nas i podwładnych przeciw dzikim hordom zamieszkującym Ursee.

„Jestem podekscytowany, że mogę być w tym razem z zespołem Wired Productions. Praca z kimś takim jak ja, który jest w równym stopniu chaotyczny i kreatywny, jest przygodą i cieszę się, że razem skoczymy na głęboką wodę. Bulwark: Falconeer Chronicles to stale ewoluująca i zmieniająca się koncepcja i nie mogę się doczekać ostatecznego rezultatu tej współpracy.” –  Tomas Sala, solowy deweloper The Falconeer i Bulwark: Falconeer Chronicles