Kiedy międzyplanetrany multimilioner kupił bezwartościową asteroidę (słynącą z wysokiej przestępczości wśród mieszkańców), unieważnił wszystkie obowiązujące na niej prawa. Natychmiast ogłosił Gorączkę Skarbów, będąca zaproszeniem dla każdego poszukiwacza szczęścia do przybycia do Nowej Montany w celu poszukiwaniu bogactwa. Dziesiątki psychopatów ruszuło po broń nieodzowną podczas rabowania skarbów i artekatów.

Niezależne studio deweloperskie NOWWA z siedzibą w Lichtensteinie przygotowuje wieloosobową, dynamiczną strzelankę z bohaterami wykorzystującymi styl parkour do pokonywania przeszkód. Według twórców w BulletVille dostępnych będzie wiele trybów zabawy, zapewniających nieograniczy czas rozgrywki, mnóstwo urozmaiconych broni i wyjątkowych klas postaci oraz mnogość unikalnych środowisk. Stoczymy zacięte, brutalne pojedynki w epickich bitwach wcielając się w kosmicznego pirata, cyborga ninja, robota, kowboja, albo kota w rękawicach bokserskich. Arenami starć będą miejsca otoczone malowniczymi widokami, jednak nie znajdziemy chwili na ich podziwianie. Stary Londyn, podniebne miasto, Dziki Zachód, średniowieczny zamek i leśna świątynia – to tylko niektóre z dostępnych map. Rozpętajmy piekło wrogom w imię sławy, fortuny i bezsensownej rzezi!

Data premiery BulletVille została zaplanowana na trzeci kwartał 2022 roku na komputerach PC oraz konsolach Xbox Series X, PlayStation 5 i Nintendo Switch.