Oparty na narracji, izometryczny RPG debiutującego, niezależnego studia Drop Bear Bytes przeniesie graczy do zachodniej Australii, w czasach następujących po apokalipsie.

Projekt, czerpiący inspirację z filmów z okresu zimnej wojny, w których zagrożenie zagładą było na pierwszym planie oraz nawiązujący do klasycznych tytułów, takich jak Mad Max i Stalker, dostarczy nam wielu znaczących i filozoficznych wyborów oraz wprowadzi wszechobejmującą eksplorację i strategiczną walkę turową. Podróż w postapokaliptycznej scenerii postawi graczy przed skomplikowanymi decyzjami moralnymi, a także zaoferuje niemal nieograniczone możliwości rozwoju postaci. W trakcie wykuwania drogi przez zniszczoną Australię zajmiemy się ulepszaniem umiejętności naszych bohaterów, poznawaniem wielowątkowego tła fabularnego i eliminowaniem wrogów. Twórcy Broken Roads, chcąc wiernie opowiedzieć postnuklearną historię, konsultują się z ekpertami od kultury rdzennych mieszkańców badającymi liczne mity i legendy.

Data premiery Broken Roads została zaplanowana na 2021 rok na komputerach PC (Steam) oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.