Przygodówka point and click w klimatach sci-fi i cyberpunku studia Insert Disk 22 umożliwi graczom wcielenie się w trzy postacie: hakerkę bojową Eevi, prezesa największej korporacji Mariposę oraz androida, który dumnie nazywa siebie Grandmaster Flashdrive.

Bohaterów Born Punk łączy jedna wspólna cecha. Wszyscy zostali zainfekowani tajemniczymi istotami z innego świata i muszą teraz połączyć siły, by znaleźć informacje na temat intruzów oraz spróbować wydalić je ze swoich organizmów i ostatecznie odkryć spisek, który może zmienić przyszłość ludzkości na zawsze. Podczas rozgrywki zajmiemy się eksploracją slumsów, ogromnych biurowców, czy podejrzanych barów, spotykając po drodze intrygujące oraz dziwaczne postacie i rozwiązując przy tym wymagające zagadki środowiskowe. Oprócz tego wejdziemy do globalnej sieci, by surfować po świecie VR pełnym śmiercionośnych programów przeciwdziałających – co oznacza, że część gry poświęcona hackowaniu będzie o wiele lepszym doświadczeniem niż uproszczona mini gra. Born Punk ma pojawić się na komputerach PC.

„To cyberpunk, ale z nadzieją, często z humorystycznym podtekstem. Przygodówki point and click bez choć odrobiny humoru są nie do pomyślenia!” – deweloperzy studia Insert Disk 22

Data premiery zapowiedzianego tytułu zostanie wkrótce ogłoszona. Więcej informacji oraz demo gry można znaleźć na oficjalnej stronie Steam. Deweloperzy z Insert Disk 22 planują w przyszłość wydanie gry na konsolach Sony, Nintendo i Microsoftu.