Unfold Games (twórcy Darq) szykuje dla wielbicieli mrocznych klimatów (i wampirów) sielankową symulację życia wampirów w odjazdowym hotelu dla wampirów.

Co brzmi wystarczająco dziwacznie, by Bloody Hell Hotel miał szanse chwycić (za serca) wielbicieli gier takich jak Stardew Valley, ale ze szczyptą mroku zaprawionego metalicznym posmakiem krwi.

„Bloody Hell Hotel to nie jest po prostu kolejna gra. To tytuł z misją: planujemy stworzyć najlepszy jak dotąd pierwszoosobowy symulator. Nie wiem czy nam się uda, ale robimy wszystko co w naszej mocy (i więcej), żeby osiągnąć ten cel. (…) Biorąc pod uwagę jak ciepło została przyjęta nasza gra DARQ czuję, że nie możemy po prostu stworzyć «zwykłej gry». Musimy stworzyć coś kompletnie odjazdowego, bo cokolwiek innego w ogóle nie będzie warte tworzenia.”

Bloody Hell Hotel ma być symulatorem zarządzania hotelem z przymrużeniem oka, w którym przyjmiemy rolę wampira (budzącego się po zbyt długiej drzemce i odkrywającego, że dawna rezydencja zamieniła się w ruderę), a cała gra będzie utrzymana w klimacie czarnych komedii Tima Burtona. Docelowo trafi ona na PC (Steam, GOG, Epic Games Store) i konsole.