W dniach 1-2.04.2022 r. Vizor Games organizuje zamkniętą betę gry Blood of Heroes na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5.

Wraz z Blood of Heroes otrzymujemy obietnicę unikalnego systemu walki, który ma zmusić graczy do bezustannego doskonalenia umiejętności. W praktyce będzie trzeba znaleźć odpowiedni moment do ataku lub kontry oraz wykorzystywać błędy przeciwnika. Wśród bohaterów – każdy ma być wyjątkowy i oferować własną broń oraz zestaw umiejętności. Gra jest obecnie dostępna w wersji open beta na PC, już teraz możemy zarejestrować się na stronie projektu. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona.

Przez dwa dni posiadacze konsol Sony będą mogli wkroczyć na pola śmierci i spróbować swoich sił w brutalnej rozgrywce skupiającej się na walce orężem. Każdy nowy gracz otrzyma pakiet powitalny, składający się z 300 kamieni krwi, które umożliwią odblokowanie dodatkowych bohaterów, uzbrojenia i innej zawartości gry. Wszyscy chętni na udział w testach mogą zapisać się tutaj. Liczba miejsc jest jednak ograniczona.