Zestawy już wkrótce w sprzedaży.

Diablo 3: Eternal Collection, czyli wydanie gry na Nintendo Switch zmierza na konsolę wielkimi krokami, a tymczasem Blizzard prezentuje specjalny zestaw, w którym na pokrywie przenośnego urządzenia wygrawerowano motywy ze swojej gry –  wyglądają naprawdę solidnie. Do tego pudełko zawiera od razu futerał pozwalający zabrać ze sobą konsolę w podróż, co jest miłą informacją dla fanów preferującą grę mobilnie.

Diablo 3: Eternal Collection będzie dostępne na Switchu w rozdzielczości 720p (przenośnie) i 980p (po zadokowaniu). Nie jest to może szczyt technologicznych osiągnięć, ale na Gamescomie gra prezentowała się całkiem solidnie w obu wariantach. Do tego przy współpracy z Nintendo twórcy przygotowali parę drobnych prezentów dla graczy, takich jak unikalna ramka na portret postaci z symbolem Triforce.

Parę dni temu pojawiła się też plotka, że Blizzard pracuje intensywnie nad uruchomieniem specjalnej edycji Diablo  w trybie cross-play między konsolami (wersja konsolowa jest odrobinę inna od tej z PC), jednak firma szybko zdementowała tę informację. Wygląda też, że przenoszenie progresji z innych platform nie będzie możliwe.