Wydawca 101XP oraz deweloperzy studia Troglobytes Games prezentują Blind Fate: Edo no Yami na nowym zwiastunie filmowym. Szykujcie się na akcję pełną cyborgów, oświetloną neonowym światłem. Już po pierwszych sekundach możemy po=czuć cyberpunkowy klimat, przyprawiony elektronicznymi brzmieniami.

W Blind Fate: Edo no Yami bohaterem jest niewidomy, cybernetyczny samuraj o imieniu Yami. Do jego priorytetów należy obrona niewinnych ludzi przed potworami oraz żądnymi krwi, złymi maszynami. Sama rozgrywka to hack and slash z elementami platformówki, który może kojarzyć się z Dead Cells. Takie produkcje kładą ogromny nacisk na umiejętności gracza i nie wybaczają zbyt wielu błędów. Nie da się ukryć, że Blind Fate: Edo no Yami jest przesycone widowiskową akcją, co doskonale współgra z energiczną muzyką elektroniczną. W warstwie fabularnej i wizualnej – gra ciekawie łączy futurystyczną wizję Japonii z tradycyjnym folklorem pełnym demonów.

Premiera gry na konsole oraz PC jest przewidziana na 2021 rok. Więcej informacji na temat Blind Fate: Edo no Yami można znaleźć na oficjalnej stronie Steam.